GAYRİMENKUL

MİAPERA MİMARLIK

HAYALLERİNİZE KAVUŞUN

GAYRİMENKUL
Arsa sahiplerine, ya da gayrimenkul geliştirmek isteyen tüm girişimcilere, başlangıçtan sonuna dek gayrimenkul geliştirme işinin tüm yönlerini kapsayan bir danışmanlık hizmeti verebilmekteyiz. Bir fırsatın tanımlanmasında destek, bir tasarımla ilgili tavsiye, bir projenin malzemelerinin temini ve inşası ve ayrıca herhangi bir aşamada satış ve pazarlama uzmanlıklarımızın sunulması bu hizmetlerimiz kapsamındadır.

Dikkate değer tecrübemizi ve hayal gücümüzü sağlam ticari bilgilerimizle beraber kullanarak üzerinde çalıştığımız her bir projeye değer katılmasını sağlarız. Gayrimenkul projelerinin başarılı olması için gayrimenkul geliştirme sürecin tamamını anlayabileceğiniz şekilde desteklemek, risk yönetimi sunmak ve ayrıca yenilikçi ve yatırımcı tabanlı satış stratejileri oluşturmak görevlerimiz arasındadır.

Bir gayrimenkul geliştirme projesinin tüm aşamalarında uzmanlığımızı sunarız ve inşaat sahası satın alınmasından tek tek birimlerin nihai satışına kadarki süreçte bütünleşik bir hizmet anlayışı ile yanınızda oluruz. Öte yandan, kendi gayrimenkul yatırımlarımızı hem şehir içinde, hem de kırsal bölgelerde yapmaktayız.

MİAPERA MİMARLIK

NEDEN BİZ?

Müşteri beklentilerini…

Müşteri beklentilerini her defasında , zamanında ve tam olarak karşılamak.

Çevreye saygılı…

Çevreye saygılı, estetik ve fonksiyonel açıdan müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlayacak hizmeti sunmaktır.

Etik değerleri olan...

Etik değerleri olan, müşteri odaklı çözümlere önem veren , sosyal sorumluluk sahibi bir inşaat firması olmak ve %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktır.

Hizmette güven…

Hizmette güven , müşteri memnuniyeti, kalite , hız ve stabilite prensiplerine bağlı.

MİAPERA MİMARLIK: GELECEĞİN YÜKSELEN DEĞERİ

Bize Ulaşın!